تحویل کالا – از دو روش امکان پذیر است.

روش اول: تحویل به صورت حضوری در محل مجموعه فروشگاه تونیو (حفاظت هوشمند سینداد الکترونیک) به آدرس تهران، خیابان آزادی، روبروی شرکت زمزم، خیابان باغبان، پلاک 3، واحد 5

شماره تماس: 021660588334 – 02166058335

روش دوم: تحویل کالا به صورت ارسال کالا از طریق موسسات باربری بنا به درخواست مشتری (خریدار) با شرایط ذیل الذکر:

1. ارسال کالا- هزینه ارسال کالا اعم از شهری یا بین شهری بر عهده خریدار است.

2. ارسال در تهران از طریق موسسات باربری از قبیل پیک، پُست، اسنپ و… به انتخاب و در خواست مشتری به آدرس مشتری (همان آدرسی که خریدار در هنگام خرید و یا در پروفایل خود به ثبت رسانیده است) انجام می شود.

3.ارسال به شهرستان ها از طریق موسسات باربری از قبیل تیپاکس، ترمینال، پُست، فرودگاه، راه آهن، موسسات حمل و نقل/ باربری و… به انتخاب و در خواست مشتری به آدرس مشتری (همان آدرسی که خریدار در هنگام خرید و یا در پروفایل خود به ثبت رسانیده است) انجام می شود.

نکته مهم بابت هزینه های ارسال:

هزینه های ارسال کالا (درون شهری و برون شهری) مطابق با تعرفه مصوب موسسات باربری برعهده مشتری می باشد و به صورت پس کرایه یا پیش کرایه از وی دریافت می گردد. بدیهی است این مجموعه مسئولیتی بابت هزینه های ارسال کالا که موسسات باربری اِعمال می کنند، ندارد. همچنین تعهدات و مسئولیت های حقوقی و مدنی حمل و نقل کالا صرفا برعهده موسسات باربری می باشد. لذا از مشتریان گرامی تقاضا می شود در انتخاب موسسات باربری دقت لازم بنمایند.

توجه کنید در صورتی که هزینه های ارسال درون شهری و برون شهری به صورت پیش کرایه باشد (که معمولا بدین صورت است)، خریدار می بایست هزینه ارسال درون شهری + برون شهری را پیشاپیش واریز نماید، بدیهی است در صورت عدم واریز هزینه های ارسال (درون شهری + برون شهری) ارسال کالا انجام نخواهد شد و بعد از 24 ساعت، فاکتور صادره برای خریدار ابطال و وجه واریزی ایشان برای فاکتور تا 48 ساعت بعد از ابطال، عینا به همان شماره کارت بانکی که وجه فاکتور پرداخت شده بود برگشت داده خواهد شد.

زمان ارسال

بعد از خرید و پرداخت شما و پرداخت هزینه ارسال (در صورتی که پیش کرایه باشد) تا پایان همان روز کاری ارسال کالا انجام خواهد شد. توجه داشته باشید اگر پرداخت شما در ساعات غیر کاری تونیو باشد، ارسال خریدتان در اولین روز کاری پیش رو به سرعت انجام خواهد شد.

ساعت کاری تونیو (حفاظت هوشمند سینداد الکترونیک)

این مجوعه همه روزه از ساعت 8.30 صبح لغایت 18 بعد از ظهر شنبه تا چهارشنبه به جز روزهای پنجشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی در خدمت شما عزیزان می باشد.

بدیهی است در شرایط ویژه مانند جشنواره ‌ها یا روزهای شلوغ و پر ازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد طبق رویه ‌هایی که حتما در سایت اعلام می شود صورت نگیرد.