مقالات

راهنمای خرید دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن

راهنمای خرید دزدگیر اماکن

سرقت و دزدی از محل کار و یا منزل از بزرگترین مشکلاتی است که این روزها وجود دارد. برای رفع این مشکل استفاده از دزدگیر اماکن بهترین راهکار ممکن است. استفاده از دوربین باعث می‌شود شما بتوانید متوجه عمل سرقت توسط افراد دیگر شوید. این روزها بسیاری از شرکت‌ها ، منازل و حتی باغ ها برای داشتن امنیت بیشتر از دزدگیر اماکن و یا دزدگیر باغ و ویلا استفاده می‌کنند. در خرید دزدگیر مانند هر وسیله‌ای باید به نکات مهمی توجه کرد تا بتوانیم بهترین خرید را داشته باشیم .

بیشتر بخوانید : پیشنهاد میکنیم با راه ها برای مراقبت از ویلا بیشتر آشنا شوید

نکات مهم پیش از خرید دزدگیر اماکن و منزل

قبل از خرید دزدگیر اماکن نیاز دارد در ابتدا با چند نکته مهم آشنا شوید تا مزایا و معایب دزدگیر اماکن بیسیم و سیمی را بهتر بدانید . این نکات را در این قسمت برای شما معرفی خواهیم کرد :

 • وجود سیستم تلفن‌کننده

بعضی از دزدگیرها دارای سیستم تماس با تلفن و بعضی دیگر بدون تماس تلفنی در دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن  خود هستند باید بررسی کنید کدام نوع مورد نیاز شما میباشد

 • استفاده از دزدگیر بی‌سیم و یا باسیم

اتصال سنسورهای سیم دار از طریق سیم به پنل اصلی دزدگیر است. نوع بی‌سیم از ارسال سیگنال برای برقراری ارتباط با پنل اصلی استفاده می‌کند.  نوع دزدگیر اماکن سیمدار از لحاظ کارایی بهتر از نوع بی‌سیم عمل می‌کند. سنسور سیم دار به دلیل استفاده از سیم و نصاب ماهر نیازمند هزینه‌های بیشتری است. سنسور بی‌سیم سریع‌تر نصب می‌شود اما هزینه‌های تعویض باطری را به طور مداوم دارد.

 • نوع برند

نوع برند و کیفیت آن تاثیر زیادی در پیشگیری از مشکلات آینده در زمینه سرقت دارد و علاوه بر این فعال شدن کاذب الارم دزدگیر اماکن را دارد . این نوع از دزدگیرها با حساسیت زیاد خود هرنوع تغییر را به آسانی نشان می‌دهد.

 • میزان تردد در محل نصب

با توجه به میزان شلوغی در مکان باید با مشورت با کارشناسان دزدگیر مناسب را انتخاب کرد.

 • برند معتبر

از مهمترین نکات مهم خرید دزدگیر اماکن توجه به برند معتبر در این زمینه است. مهمترین برندهای خرید دزدگیر شامل موارد زیر هستند:

دزدگیر فایروال دزدگیر کلاسیک  دزدگیر GMK دزدگیر پارادوکس

دزدگير اماکن کلاسيک ULTRA +64 برد بالا

   

دزدگير اماکن سايلکس سيم کارتيSG8+

نکات مهم پس از خرید دزدگیر اماکن

پس از در نظر گرفتن فاکتور های بالا باید به این نکته توجه کرد که پس از خرید دزدگیر امکان باید چه نکاتی را درنظر گرفت .

 • بررسی محلی که قصد نصب دزدگیر را داریم
 1. وجود مکان با دمای معتدل و عدم حرارت
 2. وجود پریز برق برای اتصال
 3. انتخاب مکانی مناسب برای دستیابی راحت به دوربین
 4. وجود آنتن در محل نصب دزدگیر
 5. فضای کافی برای کابل‌ها
 • نصب توسط افراد متخصص

انتخاب مکان مناسب برای نصب و انجام اینکار توسط افراد متخصص از اهمیت زیادی برخوردار است.

 • تست سیستم دزدگیر به طور کامل

حتی اگر یکی از اجزا به خوبی کار نکند باعث اختلال بزرگی در سیستم دزدگیر می‌شود.

 • کمک گرفتن از کارشناسان نصب و راه اندازی

نصب آن توسط کارشناسان متخصص و با تجربه از اهمیت زیادی برخوردار است . کارشناسان با توجه به وضعیت منزل، مساحت آن و میزان دارائی در هر نقطه از منزل اقدام به نصب دزدگیر می‌نمایند.

 • چکاپ دوره ای

معمولاً دزدگیرها ماهی یکبار باید توسط یک فرد متخصص چکاپ شوند. بسیاری از افرادی که امروز متحمل خسارات زیادی در زمینه دزدی شده‌اند کسانی هستند که به چکاپ ماهانه دزدگیر خود توجه زیادی نمی‌کردند.

 • یادگیری کامل نحوه کار با دزدگیر اماکن

کارشناسان اعزامی از سوی شرکت فروشنده بعد از نصب دزدگیر، اقدام به آموزش شما می‌کنند. این کارشناسان به بهترین نحو ممکن کار با دزدگیر اماکن را به شما آموزش می‌دهند تا هنگام خروج از خانه بتوانید آن را بهترین نحو ممکن تنظیم نمائید.

 • تست در لحظه نصب

در مرحله آخر کارشناسان برای اطمینان از نحو عملکرد دزدگیر اقدام به تست کامل آن می‌کنند. تمام سنسورها در لحظه نصب باید به نحو صحیحی کار کنند. تست در لحظه آخر به شما یک اطمینان کامل از نحو درست نصب توسط کارشناسان می‌دهد.

لازم است با پیشرفته ترین دزدگیر اماکن بیسیم در بازار آشنا شوید . این مقاله را از دست ندهید

خرید انواع دزدگیر اماکن

خرید انواع دزدگیر از فروشگاه معتبر باعث برخورداری از مزیت‌هایی مانند نصب رایگان، داشتن گارانتی و… می‌شود. شما میتواند از فروشگاه سینداد تجربه خرید خوبی را داشته باشید و از مشاوره و پشتیبانی آن برخوردار شوید.

قیمت دزدگیر اماکن

قیمت دزدگیر اماکن متغیر است. بسته به نوع برند و کیفیت نوع دزدگیر انتخابی قیمت‌ها متفاوت است. همچنین باید هزینه‌های نصاب و… را نیز در نظر بگیرید.

جمع بندی

استفاده از دزدگیر اماکن برای جلوگیری از هرگونه خسارت در محیط‌هایی مانند خانه‌ها و شرکت‌ها بسیار لازم و ضروری است. از مهمترین نکات مهم خرید دزدگیر اماکن می‌توان خرید از برندهای معتبر، پشتیبانی،  نوع باسیم یا بی‌سیم و… اشاره کرد. چکاپ ماهانه سنسور از مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه زیادی کرد. نصب نیز باید توسط افراد متخصص و با تجربه انجام شود.

توجه به نکات مهم خرید دزدگیر اماکن و مشاوره با کارشناسان در هنگام خرید به شما در فرایند خرید بهترین دزدگیر و همچنین نصب آن به بهترین شکل ممکن کمک می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *